Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Doodle Rainbows, 200 x 200 cm

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén.... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Doodle
Značka: Butter Kings
2 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén....

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén. Narozdíl od saténu vás ale nebude chladit ani sklouzávat. Pomyslete, jak se v náruči bavlněného saténu a roztomilých potisků bude krásně usínat.

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.

Oblíbený a akční produkt Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Doodle Rainbows, 200 x 200 cm je k sehnání právě tu na stránkách zařazený v kategorii povlečení. Získejte vyjímečné zboží ve zmiňované rubrice za skvělou cenu! Značka Butter Kings poskytuje top sortiment Přesvědčte se sami.

Často hledaný výrobek Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Doodle Rainbows, 200 x 200 cm od kvalitní společnosti Butter Kings pořídíte právě teď v nabídce za nejnižší cenu. V současnosti za 2 490 Kč.