Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Eucalyptus Branches, 135 x 200 cm

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén.... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Eucalyptus
Značka: Butter Kings
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén....

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén. Narozdíl od saténu vás ale nebude chladit ani sklouzávat. Pomyslete, jak se v náruči bavlněného saténu a roztomilých potisků bude krásně usínat.

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.


Velmi oblíbený kus je k sehnání v pohodě tu na našem webu v kategorii povlečení. Nyní získáte zlevněné zboží ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. Máme toho více, u nás najdete další skvělé kousky od dodavatele Butter Kings. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Butter Kings vám poskytuje top produkty Podívejte se sami.

Tento diskontní kousek Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Eucalyptus Branches, 135 x 200 cm od předního výrobce Butter Kings jednoduše můžete pořídit momentálně na webu ve výprodejové akci. Akční cena 1 790 Kč.