Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Floating Magnolia, 135 x 200 cm

Diskontní produkt lze sehnat právě nyní na našich stránkách umístěný v rubrice povlečení! Nyní můžete získat ještě jiné... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu
Značka: Butter Kings
1 809 Kč
Ověřit dostupnost »
Diskontní produkt lze sehnat právě nyní na našich stránkách umístěný v rubrice povlečení! Nyní můžete získat ještě jiné...

Diskontní produkt lze sehnat právě nyní na našich stránkách umístěný v rubrice povlečení! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této populární kategorie za internetové ceny. Přední značka Butter Kings pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další zboží od dodavatele Butter Kings. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vneste do své ložnice svěží vítr v podobě tohoto elegantního povlečení od značky Butter Kings.

Bavlněný satén slibuje jak nezaměnitelnou jemnost, tak i přirozeně jemný lesk. Mezi jeho další vlastnosti patří i absorbce vlhkosti a prodyšnost, kterou oceníte především v parních letních měsících.

Tento designový kus Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Floating Magnolia, 135 x 200 cm od značky s dlouholetou historií Butter Kings snadno naleznete zrovna ve výprodejové akci. Nyní získáte od 1 809 Kč.