Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Glossy Monstera, 200 x 200 cm

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén.... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Glossy Monstera
Značka: Butter Kings
2 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén....

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén. Narozdíl od saténu vás ale nebude chladit ani sklouzávat. Pomyslete, jak se v náruči bavlněného saténu a roztomilých potisků bude krásně usínat.

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.


Tento neodolatelný kousek Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Glossy Monstera, 200 x můžete nakoupit jednoduše tu umístěný v kategorii povlečení! Mrkněte na oblíbené produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu!

Tento oblíbený kousek Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Glossy Monstera, 200 x 200 cm od dodavatele se skvělou pověstí Butter Kings máte možnost nakoupit aktuálně skutečně výhodně! Cena již od 2 490 Kč.