Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Glossy Plant, 200 x 200 cm

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén.... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings
Značka: Butter Kings
2 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén....

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén. Narozdíl od saténu vás ale nebude chladit ani sklouzávat. Pomyslete, jak se v náruči bavlněného saténu a roztomilých potisků bude krásně usínat.

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.

Zlevněný výrobek můžete najít bez problémů tady u nás v oblíbené sekci povlečení. Nyní si můžete vybrat další zboží z této populární rubriky za internetové ceny. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce více kousků od výrobce Butter Kings. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Butter Kings dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky Udělejte radost sami sobě!

Ve slevě tento kus Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Glossy Plant, 200 x 200 cm od skvělé a známé značky Butter Kings pohodlně nakoupíte zrovna dnes za super cenu! Ceny od 2 490 Kč.