Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Golden Blossom, 200 x 200 cm

Oblíbený a kvalitní produkt Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Golden Blossom, máte možnost nakoupit bezprostředně tady... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Golden Blossom
Značka: Butter Kings
2 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Oblíbený a kvalitní produkt Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Golden Blossom, máte možnost nakoupit bezprostředně tady...

Oblíbený a kvalitní produkt Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Golden Blossom, máte možnost nakoupit bezprostředně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii povlečení! Nyní můžete najít zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! V očích zákazníků populární výrobce Butter Kings svým zákazníkům dodává vynikající sortiment. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další kousky od dodavatele Butter Kings. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén. Narozdíl od saténu vás ale nebude chladit ani sklouzávat. Pomyslete, jak se v náruči bavlněného saténu a roztomilých potisků bude krásně usínat.

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.

Hodně povedený kousek Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Golden Blossom, 200 x 200 cm od této skvělé značky Butter Kings můžete dostat u nás extra se slevou! Ceny již od 2 490 Kč.