Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Marbling Flow, 200 x 200 cm

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén.... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings
Značka: Butter Kings
2 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén....

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén. Narozdíl od saténu vás ale nebude chladit ani sklouzávat. Pomyslete, jak se v náruči bavlněného saténu a roztomilých potisků bude krásně usínat.

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.

Často hledaný produkt Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Marbling Flow, 200 x 200 cm máte možnost pořídit lehce tu zařazený v kategorii povlečení. Najděte si zcela nové výrobky z této oblíbené sekce za akční cenu.

Designový výrobek Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Marbling Flow, 200 x 200 cm od značky Butter Kings jednoduše získáte v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! Levně za cenu 2 490 Kč.