Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Mysterious Dame, 135 x 200 cm

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén.... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu Butter
Značka: Butter Kings
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén....

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén. Narozdíl od saténu vás ale nebude chladit ani sklouzávat. Pomyslete, jak se v náruči bavlněného saténu a roztomilých potisků bude krásně usínat.

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.


Vynikající produkt Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Mysterious Dame, je k dispozici rovnou u nás v oblíbené kategorii povlečení! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z naší kategorie ve výhodné akci. Výrobce Butter Kings vás obohatí o kvalitní produkty

Kvalitní výrobek Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Mysterious Dame, 135 x 200 cm od výrobce Butter Kings máte možnost pořídit zrovna za rozumné peníze! V akci za cenu 1 790 Kč.