Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Simple Checkers, 200 x 200 cm

Unikátní a oblíbený produkt jde nakoupit rovnou tady u nás v rubrice povlečení. Vyberte si ještě ostatní produkty ve zmíněné... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Simple
Značka: Butter Kings
2 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Unikátní a oblíbený produkt jde nakoupit rovnou tady u nás v rubrice povlečení. Vyberte si ještě ostatní produkty ve zmíněné...

Unikátní a oblíbený produkt jde nakoupit rovnou tady u nás v rubrice povlečení. Vyberte si ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Butter Kings dodává vynikající výrobky. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce další kousky od dodavatele Butter Kings. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén. Narozdíl od saténu vás ale nebude chladit ani sklouzávat. Pomyslete, jak se v náruči bavlněného saténu a roztomilých potisků bude krásně usínat.

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.

Oblíbený kus Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Simple Checkers, 200 x 200 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Butter Kings můžete sehnat právě nyní na našich stránkách ve slevě. Produkt koupíte teď u nás za 2 490 Kč.