Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Wallcovering, 135 x 200 cm

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén.... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu
Značka: Butter Kings
1 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén....

Tohle povlečení je vyrobené ze 100% bavlny. Ta je díky specifickému způsobu tkaní lesklá a hebká na dotek stejně jako satén. Narozdíl od saténu vás ale nebude chladit ani sklouzávat. Pomyslete, jak se v náruči bavlněného saténu a roztomilých potisků bude krásně usínat.

O značce Butter Kings

Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.

Ve slevě tento kousek lze sehnat zrovna tu na webu v populární sekci povlečení! Nyní pořídíte ještě jiné kousky z naší kategorie v akci!

Tento velmi žádaný kousek Povlečení z bavlněného saténu Butter Kings Wallcovering, 135 x 200 cm od spolehlivého výrobce Butter Kings jednoduše můžete získat momentálně v naši nabídce v bezva akci! K sehnání zrovna v akci za 1 790 Kč.