Povlečení z bavlněného saténu Descanso Lieke, 135 x 200 cm

Hebké, kouzelné a příjemné povlečení je nepopsatelnou záležitostí. Kdo by nemiloval ulehat večer po náročném dni do jemné... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu Descanso Lieke
Značka: Descanso
1 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Hebké, kouzelné a příjemné povlečení je nepopsatelnou záležitostí. Kdo by nemiloval ulehat večer po náročném dni do jemné...

Hebké, kouzelné a příjemné povlečení je nepopsatelnou záležitostí. Kdo by nemiloval ulehat večer po náročném dni do jemné postele ? ♥

Značka Descanso se zaměřuje na ty nejjemnější povlečení pro vaši ložnici. Vybavit si můžete jak jednolůžko, tak i dvoulůžko. Péče o tyto kousky je velice snadná – stačí prát na 40 °C.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Super produkt Povlečení z bavlněného saténu Descanso Lieke, 135 x 200 cm jde sehnat zrovna tady na našem webu v oblíbené kategorii povlečení! Nyní si můžete koupit ještě další produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu! Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele Descanso. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný produkt Povlečení z bavlněného saténu Descanso Lieke, 135 x 200 cm od výrobce s dobrým jménem Descanso můžete dostat u nás právě za outletovou cenu! V akci za cenu 1 190 Kč.