Povlečení z bavlněného saténu HIP Nandini, 140 x 200 cm

V barevném povlečení od značky Muller Textiels se budete mít doslova jako v bavlnce. Jsou totiž vyrobena ze 100% bavlněného... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu HIP Nandini
Značka: HIP
1 190 Kč
Ověřit dostupnost »
V barevném povlečení od značky Muller Textiels se budete mít doslova jako v bavlnce. Jsou totiž vyrobena ze 100% bavlněného...

V barevném povlečení od značky Muller Textiels se budete mít doslova jako v bavlnce.

Jsou totiž vyrobena ze 100% bavlněného saténu, díky čemuž vám připraví jen ty nejsladší sny.

Ze spaní vás nebude vyrušovat ani nepříjemný dotek knoflíků nebo zipu, protože povlečení se zavírá na ohyb.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Ve slevě kus Povlečení z bavlněného saténu HIP Nandini, 140 x 200 cm můžete najít již dnes tu na stránkách v sekci povlečení! Vyberte si zlevněné kusy ve zmíněné rubrice ve výhodné akci.

Výjimečný a žádaný produkt Povlečení z bavlněného saténu HIP Nandini, 140 x 200 cm od výrobce s mnohaletou tradicí HIP máte možnost koupit na našich stránkách teď ve slevě. Právě teď jen za 1 190 Kč.