Povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Samia Lijena, 200 x 220 cm

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením z bavlněného saténu a s trendy... více informací »
Povlečení z bavlněného saténu s
Značka: Victoria
5 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením z bavlněného saténu a s trendy...

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S povlečením z bavlněného saténu a s trendy vzory se budete vznášet jako na jemném obláčku a spánek v něm bude příjemné pohlazení po duši i po těle.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Hodně povedený kousek Povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Samia Lijena, 200 máte možnost nakoupit ještě tady na našich stránkách ve známé kategorii povlečení! Nyní můžete získat zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Victoria vám nabízí skvělé zboží. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele Victoria. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kousek Povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Samia Lijena, 200 x 220 cm pocházející od značky Victoria je k získání na našich stránkách nyní v akci! Výhodně za super cenu 5 290 Kč.