Povlečení z mikrovlákna na dvoulůžko AmeliaHome Eagle, 200 x 220 cm + 50 x 75 cm

Značka AmeliaHome je expertem na vkusné a stylové vzory. Kolekce Eagle je díky svým šedým tónům elegantním a univerzálním... více informací »
Povlečení z mikrovlákna na dvoulůžko
Značka: AmeliaHome
949 Kč
Ověřit dostupnost »
Značka AmeliaHome je expertem na vkusné a stylové vzory. Kolekce Eagle je díky svým šedým tónům elegantním a univerzálním...

Značka AmeliaHome je expertem na vkusné a stylové vzory. Kolekce Eagle je díky svým šedým tónům elegantním a univerzálním řešením, pokud se s partnerem nemůžete shodnout na barevnosti ložnice.

Proč vůbec povlečení z mikrovlákna?

Je hebké na omak a svým leskem připomíná luxusní satén. Ložní prádlo z mikrovlákna je oproti tomu sametovému ale mnohem příjemnější. Je lehké, prodyšné a savé.

Krásně sedne do vašeho stylu ložnice a zároveň se snadno udržuje.

Neodolatelný produkt Povlečení z mikrovlákna na dvoulůžko AmeliaHome můžete získat ještě tady a teď na našem webu v kategorii povlečení! Podívejte se na kvalitní kousky ze zmíněné rubriky za příznivou cenu.

Akční výrobek Povlečení z mikrovlákna na dvoulůžko AmeliaHome Eagle, 200 x 220 cm + 50 x 75 cm od skvělé a známé značky AmeliaHome můžete koupit na našich stránkách teď napořád výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 949 Kč.