Přírodně hnědé povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 140 x 220 cm

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Le Bonom zaručenou odměnou. Dbá totiž především na... více informací »
Přírodně hnědé povlečení na jednolůžko ze stonewashed
Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Le Bonom zaručenou odměnou. Dbá totiž především na...

Věříme, že po těžkém dni bude zachumlání do povlečení od značky Le Bonom zaručenou odměnou.

Dbá totiž především na precizní výběr materiálů, kterou je v tomto případě 100% stonewashed bavlna. Na rozdíl od té klasické se vyznačuje nezaměnitelnou jemností ihned po vybalení, a ne až po několika vyprání. Díky předepírce navíc eliminuje riziko jakéhokoliv sražení. Kromě praktičnosti však nabídne i nenásilný ležerní vzhled, který vnese uvolněnou eleganci do nejedné ložnice.

Velikosti povlečení vychází z českých standardů, ve kterých nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm. To své si tak snadno najdete i vy.

Náš tip: Barvy povlečení Le Bonom jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.

Tento velmi oblíbený kousek je k sehnání již dnes na stránkách v sekci povlečení. Nyní koupíte skvělé kousky z naší kategorie za extra cenu! V očích zákazníků popupární značka Bonami Selection má velmi kvalitní produkty Nové kousky každý den. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce Bonami Selection. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Přírodně hnědé povlečení na jednolůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 140 x 220 cm od kvalitního výrobce Bonami Selection jednoduše můžete pořídit v naší aktuální nabídce za extra cenu. Zrovna nyní za cenu 1 289 Kč.