Prošívaný lehký přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře France Powder, 260 x 250 cm

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S příjemným povlečením a s trendy vzory se... více informací »
Prošívaný lehký přehoz na dvoulůžko
Značka: UNKNOWN
3 190 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Vstupte do malého nebeského ráje, ve kterém na vás čeká postel jako z pohádky. S příjemným povlečením a s trendy vzory se budete vznášet jako na jemném obláčku a spánek v něm bude příjemné pohlazení po duši i po těle.

Povlečení je opatřeno knoflíky, poštáře mají obálkový typ zapínání.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Polštáře s obálkovým typem zapínání jsou doplněny o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlaku. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Oblíbený produkt Prošívaný lehký přehoz na dvoulůžko s povlaky na polštáře France lze koupit právě nyní tu na stránkách zařazený v kategorii přehozy přes postel! Nyní získáte ještě další produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu! Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další skvělé zboží od dodavatele UNKNOWN. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.