Povlečení s prostěradlem s příměsí bavlny na dvoulůžko Eponj Home Geyik Claret Red, 200 x 220 cm

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením od značky Eponj Home,... více informací »
Povlečení s prostěradlem s příměsí bavlny na dvoulůžko Eponj Home Geyik Claret Red
Značka: Eponj Home
1 590 Kč
Ověřit dostupnost »
Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením od značky Eponj Home,...

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik nápaditým povlečením od značky Eponj Home, které udělá z všedního odpočinku celodenní zážitek.

Do takto povlečené postele se budete vracet s neskrývanou radostí ♥
Součástí balení navíc i neelastické prostěradlo vyvedené ve stejném designu jako povlaky.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Tento neodolatelný kus Povlečení s prostěradlem s příměsí bavlny na dvoulůžko Eponj Home Geyik Claret Red, 200 x 220 cm od společnosti s úžasnou pověstí Eponj Home máte možnost dostat právě teď u nás v bezva akci! Právě teď jen za 1 590 Kč.