Růžové prostěradlo z bavlněného saténu Bianca Classic, 90 x 190 cm

Pro kvalitní spánek je důležité klást důraz nejen na pohodlnou matraci, ale i ložní textil. Nechte se proto nalákat na... více informací »
Růžové prostěradlo z bavlněného saténu Bianca Classic
Značka: Bianca
749 Kč
Ověřit dostupnost »
Pro kvalitní spánek je důležité klást důraz nejen na pohodlnou matraci, ale i ložní textil. Nechte se proto nalákat na...

Pro kvalitní spánek je důležité klást důraz nejen na pohodlnou matraci, ale i ložní textil. Nechte se proto nalákat na prostěradlo Classic od značky Bianca. Vyrobeno je ze 100% bavlněného saténu, který si zamilujete díky výjimečné jemnosti, pevnosti i schopnosti absorbovat přebytečnou vlhkost.


Ve slevě produkt Růžové prostěradlo z bavlněného saténu Bianca Classic, 90 x 190 cm jde sehnat nyní tu v sekci prostěradla. Máme pro vás zcela nové výrobky ve zmíněné kategorii za super cenu! Věhlasná značka Bianca nabízí vynikající zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento exkluzivní výrobek Růžové prostěradlo z bavlněného saténu Bianca Classic, 90 x 190 cm od značky se zárukou kvality Bianca snadno můžete pořídit zrovna dneska ve slevě! Výhodně teď u nás za 749 Kč.