Růžové silikonové prostírání Kindsgut Cloud, 49 x 27 cm

Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před... více informací »
Růžové silikonové prostírání Kindsgut Cloud
Značka: KINDSGUT
399 Kč
Ověřit dostupnost »
Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před...

Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před poškozením, takže se nemusíte obávat rozlitých nápojů nebo rýh od příboru.

Složení je zdravotně nezávadné v souladu s nařízeními Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Neobsahuje sloučeniny BPA/BPS, olovo, ftaláty ani PVC.

Hodně oblíbený produkt Růžové silikonové prostírání Kindsgut je k získání teď tady u nás ve známé rubrice dětské prostírání! Nyní koupíte oblíbené produkty z této známé rubriky jednoduše online! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další vybrané produkty od dodavatele KINDSGUT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Růžové silikonové prostírání Kindsgut Cloud, 49 x 27 cm od této skvělé značky KINDSGUT můžete dostat na našich stránkách nyní opravdu levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 399 Kč.