Růžovo-šedý koberec Asiatic Carpets Elgin, 200 x 290 cm

Hodně povedený kus Růžovo-šedý koberec Asiatic Carpets Elgin, 200 x 290 cm můžete sehnat také na našich stránkách ve známé... více informací »
Růžovo-šedý koberec Asiatic Carpets Elgin
23 299 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Hodně povedený kus Růžovo-šedý koberec Asiatic Carpets Elgin, 200 x 290 cm můžete sehnat také na našich stránkách ve známé kategorii koberce. Pořiďte si podobné produkty ve zmiňované kategorii v akci.

Romanticky laděná kolekce Elgin je protnutím jednoho z nejkvalitnějších přírodních materiálů a ručního tkaní. Londýnská značka Asiatic Carpets vtiskla do tohoto koberce elegantní vzhled, který je typický matnými odlesky. Ty zajišťuje 100% viskóza. Vyladěný design ještě navíc podtrhuje třásňové zdobení po stranách.

Vlákna viskózy jsou svými vlastnostmi srovnatelná s pravým hedvábím. Díky tomu je koberec odolný, lesklý, měkký a velmi příjemný na dotek. Vyznačuje se také barevnou stálostí, takže se nemusíte obávat, že by působením času ztratil na kráse.
Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch.