Růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Arro, 21 x 40 cm

Exkluzivní kus Růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Arro, 21 x 40 cm lze zakoupit... více informací »
Růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Arro
Exkluzivní kus Růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Arro, 21 x 40 cm lze zakoupit...

Exkluzivní kus Růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Arro, 21 x 40 cm lze zakoupit prostě tu na stránkách ve známé rubrice dětské polštáře! Nyní si můžete koupit kvalitní zboží z této rubriky za super cenu.

Toto není jen tak obyčejný polštářek. Jde i o oblíbenou hračku a ochránce klidného snění našich milovaných zlatíček. Uvidíte sami, jak se jim radostí rozzáří očka při pohledu na hravý motiv tohoto kousku. Veselé barvy a motiv jsou skvělou kombinací pro procvičování dětské fantazie a vnímání okolního světa. Udělejme jim ho tedy co nejkrásnější ♥

Polštářek můžete prát ručně ale i v pračce na jemný režim, jen se vyhněte sušení v sušičce. Zajistíte tak delší životnost a stálost barev potisku.

Výjimečný kus Růžový dětský polštářek s příměsí bavlny Mike & Co. NEW YORK Pillow Toy Arro, 21 x 40 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Mike & Co. NEW YORK jednoduše můžete najít bezpečně online ve slevě. Aktuálně v akci za 229 Kč.