Sada 2 bavlněných osušek v bílé a fialové barvě T-TOMI Tetra, 90 x 100 cm

Sada dvou bavlněných dětských osušek značky T-TOMI vyniká svou kvalitou zpracování a jemným povrchem. Jsou šetrné k citlivé... více informací »
Sada 2 bavlněných osušek
Značka: T-Tomi
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Sada dvou bavlněných dětských osušek značky T-TOMI vyniká svou kvalitou zpracování a jemným povrchem. Jsou šetrné k citlivé...

Sada dvou bavlněných dětských osušek značky T-TOMI vyniká svou kvalitou zpracování a jemným povrchem. Jsou šetrné k citlivé pokožce, hebké a antibakteriální, díky čemuž se hodí k dennímu používání. Přírodní textilie je mimořádně savá a odolná, proto ji oceníte po každém koupání.

Hodně povedený výrobek jde sehnat zrovna tu na našich stránkách v oblíbené kategorii dětské ručníky. Připravili jsme kvalitní produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od dodavatele T-Tomi. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný kousek Sada 2 bavlněných osušek v bílé a fialové barvě T-TOMI Tetra, 90 x 100 cm od značky s dlouholetou historií T-Tomi můžete koupit u nás právě ve výhodné akci. Cenově vychází na 299 Kč.