Sada 2 bavlněných osušek v bílé a růžové barvě T-TOMI Tetra, 90 x 100 cm

Sada dvou bavlněných dětských osušek značky T-TOMI vyniká svou kvalitou zpracování a jemným povrchem. Jsou šetrné k citlivé... více informací »
Sada 2 bavlněných osušek v bílé a růžové barvě
Značka: T-Tomi
299 Kč
Ověřit dostupnost »
Sada dvou bavlněných dětských osušek značky T-TOMI vyniká svou kvalitou zpracování a jemným povrchem. Jsou šetrné k citlivé...

Sada dvou bavlněných dětských osušek značky T-TOMI vyniká svou kvalitou zpracování a jemným povrchem. Jsou šetrné k citlivé pokožce, hebké a antibakteriální, díky čemuž se hodí k dennímu používání. Přírodní textilie je mimořádně savá a odolná, proto ji oceníte po každém koupání.

Unikátní produkt Sada 2 bavlněných osušek v bílé a růžové barvě T-TOMI Tetra, 90 x 100 cm máte možnost koupit právě zde na našem webu ve známé rubrice dětské ručníky. Získejte vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie snadno online! Značka T-Tomi vyrábí vysoce kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento kvalitní a levný produkt Sada 2 bavlněných osušek v bílé a růžové barvě T-TOMI Tetra, 90 x 100 cm od známé kvalitní značky T-Tomi k dostání v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! Momentálně k dispozici za 299 Kč.