Sada 2 modrých mušelínových plen T-TOMI Petrol, 65 x 65 cm

Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i... více informací »
Sada 2 modrých mušelínových
Značka: T-Tomi
469 Kč
Ověřit dostupnost »
Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i...

Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i řadu jiných možností použití – jako zavinovačka, lehká letní dečka či k překrytí kočárku.

Sada obsahuje 2 čtvercové bohatě zdobené kusy, které jsou vyrobeny z jemného bavlněného mušelínu. Díky tomu jsou šetrné k citlivé pokožce, mimořádně savé a prodyšné.


Kvalitní a žádaný produkt Sada 2 modrých mušelínových máte možnost sehnat mimo jiné tady na našich stránkách zařazený v kategorii dětský textil. Nyní získáte podobné produkty z této kategorie za výhodné peníze! Věhlasná značka T-Tomi svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky.

Povedený výrobek Sada 2 modrých mušelínových plen T-TOMI Petrol, 65 x 65 cm od oblíbené značky se zárukou kvality T-Tomi jednoduše seženete zrovna za výhodné peníze! Nabídky již od 469 Kč.