Sada 2 mušelínových plen T-TOMI Eucalyptus, 65 x 65 cm

Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i... více informací »
Sada 2 mušelínových plen
Značka: T-Tomi
469 Kč
Ověřit dostupnost »
Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i...

Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i řadu jiných možností použití – jako zavinovačka, lehká letní dečka či k překrytí kočárku.

Sada obsahuje 2 čtvercové bohatě zdobené kusy, které jsou vyrobeny z jemného bavlněného mušelínu. Díky tomu jsou šetrné k citlivé pokožce, mimořádně savé a prodyšné.


Zcela unikátní produkt Sada 2 mušelínových plen T-TOMI Eucalyptus, 65 x 65 cm máte možnost dostat mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé sekci dětský textil! Prozkoumejte ještě další výrobky z této populární rubriky za super peníze! U zákazníků oblíbený výrobce T-Tomi svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní výrobky.

Ve slevě tento produkt Sada 2 mušelínových plen T-TOMI Eucalyptus, 65 x 65 cm od výrobce s dobrým jménem T-Tomi je k dostání momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 469 Kč.