Sada 2 mušelínových plenek v bílé a hořčicově žluté barvě ESECO, 70 x 70 cm

Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a praktickému rozměru perfektně hodí jako lehká... více informací »
Sada 2 mušelínových plenek v bílé a hořčicově
Značka: Eseco
429 Kč
Ověřit dostupnost »
Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a praktickému rozměru perfektně hodí jako lehká...

Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a praktickému rozměru perfektně hodí jako lehká přikrývka či dokonce jako podložka do dětské postýlky či kočárku. Mezi její hlavní přednosti patří totiž zejména vzdušnost a šetrnost i k té nejjemnější pokožce.

Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou a do detailu propracovanou výrobou.

Designový produkt můžete získat ještě tu na stránkách v populární kategorii dětský textil. Pořiďte si ještě další produkty z této populární sekce za výborné peníze. Přední dodavatel Eseco má ve stále nabídkce vysoce kvalitní produkty Udělejte si radost.

Oblíbený a kvalitní produkt Sada 2 mušelínových plenek v bílé a hořčicově žluté barvě ESECO, 70 x 70 cm od společnosti Eseco máte možnost dostat na našich stránkách teď právě za akční cenu! Ceny již od 429 Kč.