Sada 2 nástavců na závěsy Flexa Forest

Velmi oblíbený produkt Sada 2 nástavců na můžete získat také tady na našich stránkách umístěný v rubrice dětské závěsy.... více informací »
Sada 2 nástavců na závěsy Flexa
Značka: Flexa
799 Kč
Ověřit dostupnost »
Velmi oblíbený produkt Sada 2 nástavců na můžete získat také tady na našich stránkách umístěný v rubrice dětské závěsy....

Velmi oblíbený produkt Sada 2 nástavců na můžete získat také tady na našich stránkách umístěný v rubrice dětské závěsy. Máme pro vás podobné kousky z této populární kategorie z pohodlí domova. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další produkty značky Flexa. Najdete je níže na této stránce.

Textilní kolekce Forest vaše broučky zavede na zelenou paseku uprostřed lesa, kde se potkávají všechna lesní zvířátka. Ponoří se tak do světa fantazie, kde je možné opravdu všechno. Večer před spaním vám vaše dítko může místo čtení pohádky vyprávět o dobrodružství s barevnými kamarády.

Rozměry jednotlivých kusů:
• kratší: 90 x 25 cm
• delší: 197 x 25 cm

Tento unikátní produkt Sada 2 nástavců na závěsy Flexa Forest od populární značky Flexa je dostupný na našich stránkách teď pořád výhodně. Nyní lze objednat jen za 799 Kč.