Sada 2 povlaků na polštáře z bavlny, 50 x 70 cm

Nezapomínejte na správný výběr povlečení. Je to důležitý aspekt, který ovlivní celkovou atmosféru vaší ložnice. Vyberte si... více informací »
Sada 2 povlaků na polštáře z bavlny
Značka: Eponj Home
329 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Nezapomínejte na správný výběr povlečení. Je to důležitý aspekt, který ovlivní celkovou atmosféru vaší ložnice. Vyberte si z rozličných potisků, které hýří všemi barvami ♥

Ale samozřejmě pohodlí a kvalita je ještě důležitější! A proto s těmito 100% bavlněnými povlaky nešlápnete vedle.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Tento zlevněný produkt Sada 2 povlaků na polštáře z bavlny, 50 x 70 cm je k dispozici bez problémů na našich stránkách umístěný v sekci polštáře! Vyhledejte si ještě další zboží z této známé rubriky za internetové ceny. To není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od dodavatele Eponj Home. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.