Sada 2 žlutých mušelínových plen T-TOMI Bears, 65 x 65 cm

Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i... více informací »
Sada 2 žlutých mušelínových plen T-TOMI Bears
Značka: T-Tomi
469 Kč
Ověřit dostupnost »
Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i...

Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i řadu jiných možností použití – jako zavinovačka, lehká letní dečka či k překrytí kočárku.

Sada obsahuje 2 čtvercové bohatě zdobené kusy, které jsou vyrobeny z jemného bavlněného mušelínu. Díky tomu jsou šetrné k citlivé pokožce, mimořádně savé a prodyšné.

Hodně povedený výrobek Sada 2 žlutých mušelínových plen lze nakoupit jednoduše tady a teď na našich stránkách v sekci dětský textil! Nyní můžete najít akční produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! Známá značka T-Tomi představuje prvotřídní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento žádaný produkt Sada 2 žlutých mušelínových plen T-TOMI Bears, 65 x 65 cm od našeho výrobce T-Tomi můžete najít právě zde za výhodnou cenu! Právě teď jen za 469 Kč.