Sada 3 bavlněných závěsů k posteli Vipack Astro

Podpořte svět plný dětské fantazie. Značka Vipack přichází s těmito závěsy k posteli. Řada Astra přináší vesmírný svět... více informací »
Sada 3 bavlněných závěsů
Značka: Vipack
2 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Podpořte svět plný dětské fantazie. Značka Vipack přichází s těmito závěsy k posteli. Řada Astra přináší vesmírný svět...

Podpořte svět plný dětské fantazie. Značka Vipack přichází s těmito závěsy k posteli. Řada Astra přináší vesmírný svět s potiskem hvězdné oblohy a planetami, a to jak přes den, tak i v noci.

Rozměry:
– 85 x 75 cm (2x);
– 195 x 75 cm.


Unikátní a oblíbený produkt Sada 3 bavlněných závěsů k posteli Vipack Astro můžete sehnat aktuálně tady a teď na našem webu ve známé rubrice dětské závěsy! Nyní získáte ještě podobné zboží ve zmiňované rubrice za extra cenu. To ale není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také více skvělých produktů od značky Vipack. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka Vipack dlouhodobě dodává vynikající zboží.

Zcela unikátní produkt Sada 3 bavlněných závěsů k posteli Vipack Astro od známé společnosti Vipack lze sehnat na našich stránkách teď ve výhodné akci. Nabídka již od 2 490 Kč.