Sada 3 dětských ručníků z organické bavlny Kave Home Indi, 27 x 27 cm

Dopřejte svému dítěti příjemnou hebkost mušelínových ručníků značky Kave Home. Jsou vyrobeny z organické bavlny, díky které... více informací »
Sada 3 dětských ručníků
Značka: Kave Home
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte svému dítěti příjemnou hebkost mušelínových ručníků značky Kave Home. Jsou vyrobeny z organické bavlny, díky které...

Dopřejte svému dítěti příjemnou hebkost mušelínových ručníků značky Kave Home. Jsou vyrobeny z organické bavlny, díky které jsou mimořádně savé, šetrné a příjemné na dotek – ideální pro citlivou pokožku těch nejmenších. Certifikace GOTS zaručuje vysokou kvalitu zpracování i ekologický charakter textilie.

Unikátní a žádaný produkt Sada 3 dětských ručníků z organické bavlny Kave Home Indi, 27 x 27 cm pořídíte taky tu na webu v populární kategorii dětské ručníky. Vyberte si jiné produkty ze zmíněné kategorie za super ceny. Věhlasný dodavatel Kave Home pro vás vyrábí skvělé produkty.

Kvalitní a levný produkt Sada 3 dětských ručníků z organické bavlny Kave Home Indi, 27 x 27 cm od skvělého a známého výrobce Kave Home najdete nyní za báječnou cenu! Nyní nakoupíte za 699 Kč.