Sada 3 dětských ručníků z organické bavlny Kave Home Lihuen, 27 x 27 cm

Dopřejte svému dítěti příjemnou hebkost mušelínových ručníků značky Kave Home. Jsou vyrobeny z organické bavlny, díky které... více informací »
Sada 3 dětských ručníků z organické bavlny Kave Home Lihuen
Značka: Kave Home
699 Kč
Ověřit dostupnost »
Dopřejte svému dítěti příjemnou hebkost mušelínových ručníků značky Kave Home. Jsou vyrobeny z organické bavlny, díky které...

Dopřejte svému dítěti příjemnou hebkost mušelínových ručníků značky Kave Home. Jsou vyrobeny z organické bavlny, díky které jsou mimořádně savé, šetrné a příjemné na dotek – ideální pro citlivou pokožku těch nejmenších. Certifikace GOTS zaručuje vysokou kvalitu zpracování i ekologický charakter textilie.


Super produkt Sada 3 dětských ručníků z organické bavlny Kave Home Lihuen, 27 x 27 cm můžete dostat ještě tu na stránkách v oblíbené kategorii dětské ručníky. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této populární rubriky za super cenu. Věhlasný výrobce Kave Home vás a vaše blízké obohatí o skvělé produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Hodně povedený výrobek Sada 3 dětských ručníků z organické bavlny Kave Home Lihuen, 27 x 27 cm od top výrobce Kave Home máte možnost získat zrovna dnes extra výhodně. Na našich stránkách za 699 Kč.