Sada 4 bavlněných plen T-TOMI Unicorns, 76 x 76 cm

Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i... více informací »
Sada 4 bavlněných plen T-TOMI Unicorns
Značka: T-Tomi
369 Kč
Ověřit dostupnost »
Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i...

Látkové pleny značky T-TOMI jsou ekologickou alternativou těch jednorázových. Využijete je k přebalování dítěte, ale mají i řadu jiných možností použití – jako zavinovačka, lehká letní dečka či k překrytí kočárku.

Sada obsahuje 4 čtvercové bohatě zdobené kusy, které jsou vyrobeny z bavlny. Díky tomu jsou šetrné k citlivé pokožce, mimořádně savé a prodyšné.

Super kousek Sada 4 bavlněných plen T-TOMI Unicorns, 76 x 76 cm jde nakoupit rovnou tu v populární sekci dětský textil. Nyní najdete vyjímečné výrobky z naší kategorie za super peníze! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další zboží značky T-Tomi. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce T-Tomi dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky

Tento žádaný výrobek Sada 4 bavlněných plen T-TOMI Unicorns, 76 x 76 cm od přední společnosti T-Tomi je k dispozici již dnes za rozumné peníze! Momentálně v akci za 369 Kč.