Šedé bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 90 x 200 cm

Mezi hlavní přednosti bavlněného prostěradla patří především jeho pevnost, prodyšnost a schopnost absorbovat přebytečnou... více informací »
Šedé bavlněné elastické prostěradlo
Značka: GOOD MORNING
529 Kč
Ověřit dostupnost »
Mezi hlavní přednosti bavlněného prostěradla patří především jeho pevnost, prodyšnost a schopnost absorbovat přebytečnou...

Mezi hlavní přednosti bavlněného prostěradla patří především jeho pevnost, prodyšnost a schopnost absorbovat přebytečnou vlhkost.

Značka Good Morning navrch přidává ještě minimalistický vzhled, díky kterému se hodí snad do každého interiéru. Na praktičnosti dodá i elasticita, dokonale tak přilne k matraci a nikde nebude odstávat.


Tento designový produkt Šedé bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 90 x 200 cm jde koupit lehce tu na našem webu umístěný v rubrice prostěradla! Nyní získáte skvělé zboží z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu.

Výjimečný a žádaný výrobek Šedé bavlněné elastické prostěradlo Good Morning, 90 x 200 cm od dodavatele zboží GOOD MORNING snadno můžete získat aktuálně na webu v bezva akci. Nabídka již od 529 Kč.