Šedé elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 180 x 200 cm

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto... více informací »
Šedé elastické prostěradlo z bavlněného
Značka: HIP
999 Kč
Ověřit dostupnost »
Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály. Důkazem je i toto...

Značka Good Morning sází při výrobě ložního textilu na minimalistický vzhled a vysoce kvalitní materiály.

Důkazem je i toto prostěradlo v zemité barvě z kolekce Cotton. Díky bavlněnému saténu se pyšní lesklým a na dotek hebkým povrchem či termoregulačními schopnostmi. Zatímco v létě příjemně ochladí, v zimě naopak spolehlivě zahřeje a vy se tak budete budit příjemně odpočatí při kterémkoliv ročním období.

Oblíbený a akční produkt Šedé elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 180 x 200 cm pořídíte snadno na webu umístěný v kategorii prostěradla! Prozkoumejte akční zboží ve zmiňované sekci za rozumné peníze. V očích zákazníků popupární značka HIP vám představuje prvotřídní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty značky HIP. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Šedé elastické prostěradlo z bavlněného saténu HIP, 180 x 200 cm od společnosti s úžasnou pověstí HIP pohodlně dostanete online za mimořádně nízkou cenu! Nyní můžete mít za 999 Kč.