Šedé mušelínové dětské prostěradlo Kindsgut Dots, 60 x 120 cm

Mušelínové prostěradlo značky Kindsgut je ideální pro každou dětskou postýlku. Díky svému bavlněnému složení je hebké a... více informací »
Šedé mušelínové dětské prostěradlo Kindsgut
Značka: KINDSGUT
599 Kč
Ověřit dostupnost »
Mušelínové prostěradlo značky Kindsgut je ideální pro každou dětskou postýlku. Díky svému bavlněnému složení je hebké a...

Mušelínové prostěradlo značky Kindsgut je ideální pro každou dětskou postýlku. Díky svému bavlněnému složení je hebké a příjemné na dotek, čímž pomůže zajistit klidný a ničím nerušený spánek.


Hodně oblíbený produkt Šedé mušelínové dětské prostěradlo Kindsgut Dots, 60 x 120 cm lze pořídit aktuálně na našich stránkách v sekci dětská prostěradla. Nyní najdete unikátní zboží z naší kategorie z pohodlí domova! Oblíbená značka KINDSGUT vás obohatí o špičkové produkty Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete více kousků od značky KINDSGUT. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný výrobek Šedé mušelínové dětské prostěradlo Kindsgut Dots, 60 x 120 cm od společnosti s úžasnou pověstí KINDSGUT jde získat na našich stránkách teď právě skutečně levně! Akční cena od 599 Kč.