Šedé povlečení s prostěradlem z organické bavlny Kave Home Lesly, 240 x 260 cm

Set povlečení a prostěradla od značky Kave Home Lesly s GOTS certifikací je vyrobeno z organické bavlny, díky níž bude vaše... více informací »
Šedé povlečení s prostěradlem z organické bavlny
Značka: Kave Home
4 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Set povlečení a prostěradla od značky Kave Home Lesly s GOTS certifikací je vyrobeno z organické bavlny, díky níž bude vaše...

Set povlečení a prostěradla od značky Kave Home Lesly s GOTS certifikací je vyrobeno z organické bavlny, díky níž bude vaše postel ještě příjemnějším místem.


Tento žádaný výrobek Šedé povlečení s prostěradlem z organické bavlny je dostupný v pohodě tady u nás zařazený v kategorii povlečení! Mrkněte na parádní produkty z této rubriky za super peníze. Tento výrobce Kave Home má v nabídce špičkové produkty. A to ještě není vše. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další zboží od dodavatele Kave Home. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Šedé povlečení s prostěradlem z organické bavlny Kave Home Lesly, 240 x 260 cm od značky s dlouholetou tradicí Kave Home jde získat zrovna dnes za rozumné peníze! Nyní za 4 190 Kč.