Šedé povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Cotton Box Elegant, 240 x 260 cm

Vysoce kvalitní výrobek Šedé povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Cotton Box Elegant, 240 x 260 cm lze... více informací »
Šedé povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem
Značka: Cotton Box
2 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Vysoce kvalitní výrobek Šedé povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Cotton Box Elegant, 240 x 260 cm lze...

Vysoce kvalitní výrobek Šedé povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Cotton Box Elegant, 240 x 260 cm lze pořídit pohodlně tady na našem webu ve známé sekci povlečení. Najděte si ostatní výrobky ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu.

Jak zařídit svou ložnici vzdušně a harmonicky? Držte se co největší jednoduchosti a dejte si obzvlášť záležet na sladění ložního prádla. Dokonale ladící prostěradlo s peřinou a polštáři vnese do této místnosti nádech elegance a vizuální čistoty.

Obálkové zapínání (na přehyb):
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

O bavlněném saténu:
Povlečení z bavlněného saténu se za krátkou dobu těší obrovské oblibě. Není se čemu divit. Obyčejný spánek proměníte na luxusní chvíle odpočinku a pohodlí. Je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlněné příze. Má velmi jemný lesk a kombinuje nejlepší vlastnosti bavlny a saténu. Na dotek je velmi hebký a jemný, zároveň je ale velice pevný.

Tento kvalitní a levný produkt Šedé povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Cotton Box Elegant, 240 x 260 cm od výrobce se skvělou pověstí Cotton Box jednoduše pořídíte bezpečně online v bezva akci. Teď za akční cenu 2 690 Kč.