Šedé prostěradlo z bavlněného saténu Bianca Classic, 90 x 190 cm

Pro kvalitní spánek je důležité klást důraz nejen na pohodlnou matraci, ale i ložní textil. Nechte se proto nalákat na... více informací »
Šedé prostěradlo z bavlněného saténu Bianca Classic
Značka: Bianca
749 Kč
Ověřit dostupnost »
Pro kvalitní spánek je důležité klást důraz nejen na pohodlnou matraci, ale i ložní textil. Nechte se proto nalákat na...

Pro kvalitní spánek je důležité klást důraz nejen na pohodlnou matraci, ale i ložní textil. Nechte se proto nalákat na prostěradlo Classic od značky Bianca. Vyrobeno je ze 100% bavlněného saténu, který si zamilujete díky výjimečné jemnosti, pevnosti i schopnosti absorbovat přebytečnou vlhkost.


Tento diskontní kousek najdete právě zde na našem webu zařazený v kategorii prostěradla. Nyní můžete najít ještě jiné kusy z této populární sekce za extra cenu. Máme toho více, máme v nabídce další prověřené produkty značky Bianca. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Bianca má k dispozici vynikající zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Unikátní produkt Šedé prostěradlo z bavlněného saténu Bianca Classic, 90 x 190 cm od značky se zárukou kvality Bianca máte možnost dostat tady a teď za báječnou cenu! Zrovna nyní za cenu 749 Kč.