Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Icon, 120 x 170 cm

Unikátní a žádaný produkt Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Icon, 120 x 170 cm je k dostání také tady a teď na našich stránkách... více informací »
Šedo-žlutý koberec Flair Rugs
Značka: Flair Rugs
4 190 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Unikátní a žádaný produkt Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Icon, 120 x 170 cm je k dostání také tady a teď na našich stránkách v populární sekci koberce! Nyní si můžete vybrat zlevněné produkty z naší kategorie za super ceny! Náš sortiment je široký, mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele Flair Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Takový správně vybraný koberec umí v interiéru udělat divy. Nejen, že ho esteticky okoření, dokáže také pohlcovat prach a zlepšit akustiku v místnosti.

Mimo již zmíněné přednosti se tento polyesterový koberec Icon může chlubit jemnými a leskými vlákny či dlouhou trvanlivostí. Lze ho navíc pohodlně vysávat pomocí podlahového či kartáčového nástavce.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.