Šedý koberec Flair Rugs Cube, 80 x 150 cm

Užije vás na minimalistický design a neutrální barvy, které se lehce kombinují? Toho se vám s tímto kobercem z kolekce Velvet 3D... více informací »
Šedý koberec Flair Rugs Cube
Značka: Flair Rugs
1 690 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Užije vás na minimalistický design a neutrální barvy, které se lehce kombinují? Toho se vám s tímto kobercem z kolekce Velvet 3D Cube od značky Flair Rugs rozhodně dostane. Jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Jde tak o ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.

Tento kvalitní a žádaný produkt Šedý koberec Flair Rugs Cube, 80 můžete koupit bezstarostně na webu ve známé kategorii koberce. Vyberte si ještě jiné produkty z této známé rubriky za parádní cenu! Dodavatel Flair Rugs má vynikající výrobky. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží značky Flair Rugs. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.