Šedý koberec Mint Rugs Hash, 120 x 170 cm

Minimalistické koberce z kolekce Hash jsou skvělou volbou do moderních a scandi interiérů. Pokud se navíc rádi doma procházíte... více informací »
Šedý koberec Mint Rugs
Značka: Mint Rugs
2 790 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Minimalistické koberce z kolekce Hash jsou skvělou volbou do moderních a scandi interiérů. Pokud se navíc rádi doma procházíte naboso, je pro vás tento koberec díky svému vyššímu vlasu ideální.

O materiálu:
Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.


Hodně povedený produkt Šedý koberec Mint Rugs Hash, 120 x 170 cm máte možnost sehnat mimo jiné tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice koberce! Nyní si můžete koupit podobné zboží z této populární rubriky za outletovou cenu. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Mint Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.