Šedý koberec Nouristan Parun Tabriz, 160 x 230 cm

Orientální nádech koberců od značky Nouristan si zamiluje nejeden vyznavač nevšedně zařízeného interiéru. Vyšperkujte i svůj... více informací »
Šedý koberec Nouristan Parun Tabriz
Značka: Nouristan
2 490 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Orientální nádech koberců od značky Nouristan si zamiluje nejeden vyznavač nevšedně zařízeného interiéru. Vyšperkujte i svůj domov tímto kouskem, který se hodí jak do moderních tak i tradičních bydlení.

Získá si vás nejen svým nezaměnitelným estetickým zpracováním, ale také vysokou odolností a díky kratšímu vlasu i velmi snadnou údržbou. Po celém svém obvodu je obšitý a zamilujete si ho na první šlápnutí bosou nohou.

Značka Nouristan okouzlí rozmanitým repertoárem, ve kterém si můžete vybrat z nejrůznějších rozměrů, barev a motivů.


Tento exkluzivní produkt Šedý koberec Nouristan Parun Tabriz, jde sehnat nyní tu na našem webu v kategorii koberce! Najděte si ještě další produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele Nouristan. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Nouristan vám může nabídnout vynikající zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.