Šedý venkovní polštář Fab Hab Miramar Gray, 51 x 51 cm

Ručně vyrobený a ekologicky přátelský polštář značky Fab Hab je z pevně tkaného recyklovaného plastu a plněný měkkým... více informací »
Šedý venkovní polštář Fab
Značka: Fab Hab
899 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Ručně vyrobený a ekologicky přátelský polštář značky Fab Hab je z pevně tkaného recyklovaného plastu a plněný měkkým polyester pro přidání pohodlí. Navíc je odolný také proti ohýbání se, UV záření a blednutí barev. Péče je velmi jednoduchá, stačí otřít hadříkem či opláchnout vodou a následně nechat vysušit na vzduchu.

Upozornění: Skutečné barvy a rozměry se mohou mírně lišit v důsledku výrobního procesu. Každý kus je totiž tvořen ručně a tak jde o opravdový originál. Druhá strana polštáře je bílá.

Neodolatelný produkt je k dispozici bez problémů tu v populární sekci venkovní polštáře. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele Fab Hab. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Fab Hab vám nabízí vynikající výrobky