Set bavlněného povlečení a prostěradla na jednolůžko Rassido Jungle, 160 x 220 cm

Hoďte svou postel do gala. Tento set obsahuje designově sladěné kousky z příjemné a oblíbené bavlny, díky které se vám bude... více informací »
Set bavlněného povlečení a prostěradla na jednolůžko Rassido Jungle
Značka: EnLora Home
1 090 Kč
Ověřit dostupnost »
Hoďte svou postel do gala. Tento set obsahuje designově sladěné kousky z příjemné a oblíbené bavlny, díky které se vám bude...

Hoďte svou postel do gala. Tento set obsahuje designově sladěné kousky z příjemné a oblíbené bavlny, díky které se vám bude spát jako na obláčku. Součástí je kromě povlečení i prostěradlo.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ (NA PŘEHYB)
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Vysoce kvalitní produkt Set bavlněného povlečení a prostěradla na jednolůžko Rassido Jungle, 160 x 220 cm lze nakoupit právě teď na našich stránkách ve známé rubrice povlečení. Podívejte se na akční produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu.

Výjimečný výrobek Set bavlněného povlečení a prostěradla na jednolůžko Rassido Jungle, 160 x 220 cm od populární značky EnLora Home můžete nakoupit zrovna ve výprodejové akci! Aktuálně za super cenu 1 090 Kč.