Set elastického prostěradla a 2 povlaků na polštáře na jednolůžko Garriso Samia, 160 x 200 cm

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik originálním povlečením a prostěradlem, které... více informací »
Set elastického prostěradla a 2 povlaků na polštáře na
Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik originálním povlečením a prostěradlem, které...

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik originálním povlečením a prostěradlem, které udělají z všedního odpočinku celodenní zážitek. Do takové postele se budete vracet s neskrývanou radostí ♥

Povlečení je opatřeno knoflíky, poštáře mají obálkový typ zapínání.
OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Polštáře s obálkovým typem zapínání jsou doplněny o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlaku. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Kvalitní a levný produkt Set elastického prostěradla a 2 povlaků můžete sehnat právě zde tady u nás ve známé rubrice prostěradla. Mrkněte na nové produkty z této známé rubriky v akci! U zákazníků oblíbená značka EnLora Home dlouhodobě nabízí top sortiment Přesvědčte se sami. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce EnLora Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Set elastického prostěradla a 2 povlaků na polštáře na jednolůžko Garriso Samia, 160 x 200 cm od známé značky EnLora Home je dostupný aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze! Stojí teď u nás 899 Kč.