Set povlaku na přikrývku a polštář s potiskem Baleno Starspace, 140 x 200 cm

Stěžují si vaše ratolesti, že jejich povlečení již dosluhuje a navíc není dost barevné a veselé? Pokud ano, známe řešení.... více informací »
Set povlaku na přikrývku a polštář s potiskem Baleno Starspace
Značka: Moshi Moshi
1 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Stěžují si vaše ratolesti, že jejich povlečení již dosluhuje a navíc není dost barevné a veselé? Pokud ano, známe řešení....

Stěžují si vaše ratolesti, že jejich povlečení již dosluhuje a navíc není dost barevné a veselé? Pokud ano, známe řešení.
Set povlaku na přikrývku a polštáře od značky Baleno je to pravé bavlněné. Slyšíte správně, povlečení je nejen krásné a s hravými motivy, ale navíc je vyrobené ze 100% bavlny. Zkrátka láska na první pohled.


Super výrobek lze nakoupit rovnou na našich stránkách zařazený v kategorii dětské povlečení! Nyní získáte ještě další produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu. Tato vyjímečná značka Moshi Moshi dlouhodobě nabízí skvělé výrobky. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Moshi Moshi. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Set povlaku na přikrývku a polštář s potiskem Baleno Starspace, 140 x 200 cm od výrobce se skvělou pověstí Moshi Moshi máte možnost koupit v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně! Výhodně za skvělou cenu 1 190 Kč.