Set přehozu na jednolůžko s povlakem na polštář Starry Night, 160 x 220 cm

Co je tajemstvím harmonické ložnice? Dokonale sladěné povlečení vám vytvoří obzvlášť příjemnou atmosféru. Tak se obdarujte... více informací »
Set přehozu na jednolůžko s povlakem na
Značka: EnLora Home
1 290 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Co je tajemstvím harmonické ložnice? Dokonale sladěné povlečení vám vytvoří obzvlášť příjemnou atmosféru. Tak se obdarujte a pořiďte si tento na dotek úžasný kousek ze zajímavým vzorem.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Polštáře s obálkovým typem zapínání jsou doplněny o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlaku. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

Exkluzivní produkt můžete pořídit rovnou tu na našich stránkách v oblíbené rubrice přehozy přes postel! Nyní můžete najít vyjímečné zboží ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. Přední značka EnLora Home má vysoce kvalitní výrobky. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další zboží značky EnLora Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže.