Set růžovo-béžového dětského povlečení a prostěradla z organické bavlny Kave Home Betiana, 70 x 140 cm

Zajistěte svému dítěti sladké sny s kvalitním ložním setem od značky Kave Home. Ten obsahuje úložný vak s prostěradlem a... více informací »
Set růžovo-béžového dětského povlečení a prostěradla
Značka: Kave Home
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Zajistěte svému dítěti sladké sny s kvalitním ložním setem od značky Kave Home. Ten obsahuje úložný vak s prostěradlem a...

Zajistěte svému dítěti sladké sny s kvalitním ložním setem od značky Kave Home. Ten obsahuje úložný vak s prostěradlem a povlečením na deku i polštář.

Díky složení z kvalitní organické bavlny je textilie mimořádně příjemná na dotek a vysoce prodyšná. Zdobí ji decentní motiv, který snadno zapadne do interiéru a vnese do něj příjemnou atmosféru.

Velmi oblíbený výrobek Set růžovo-béžového dětského povlečení a prostěradla z organické bavlny Kave Home Betiana, 70 x 140 cm seženete rovněž tady a teď na našich stránkách ve známé sekci dětské povlečení. Nyní můžete získat podobné zboží z naší kategorie v bezva akci.

Diskontní výrobek Set růžovo-béžového dětského povlečení a prostěradla z organické bavlny Kave Home Betiana, 70 x 140 cm od našeho výrobce Kave Home jednoduše naleznete teď skutečně výhodně! Ve skvělé akci za 1 890 Kč.