Set šedo-bílého dětského povlečení a prostěradla z organické bavlny Kave Home Alay, 70 x 140 cm

Velmi prodávaný výrobek je dostupný jednoduše tady na našem webu zařazený v kategorii dětské povlečení. Nyní najdete akční... více informací »
Set šedo-bílého dětského povlečení
Značka: Kave Home
1 890 Kč
Ověřit dostupnost »
Velmi prodávaný výrobek je dostupný jednoduše tady na našem webu zařazený v kategorii dětské povlečení. Nyní najdete akční...

Velmi prodávaný výrobek je dostupný jednoduše tady na našem webu zařazený v kategorii dětské povlečení. Nyní najdete akční kusy ve zmíněné sekci za extra cenu.

Zajistěte svému dítěti sladké sny s kvalitním ložním setem od značky Kave Home. Ten obsahuje úložný vak s prostěradlem a povlečením na deku i polštář.

Díky složení z kvalitní organické bavlny je textilie mimořádně příjemná na dotek a vysoce prodyšná. Zdobí ji decentní motiv, který snadno zapadne do interiéru a vnese do něj příjemnou atmosféru.

Zajímavý produkt Set šedo-bílého dětského povlečení a prostěradla z organické bavlny Kave Home Alay, 70 x 140 cm od značky s dobrým jménem Kave Home pohodlně nakoupíte právě teď v naší nabídce skutečně levně! Stojí teď u nás 1 890 Kč.